Wix Pluginy logo

Poskytujeme napojení na platební brány GoPay, ComGate, Pays, TatraBank, ČSOB a případně další poskytovatele. Umíme napojit na Wix Stores, Wix Bookings. U Wix Events je potřeba mírný workaround pro správné napojení na platby (pro více informací nás kontaktujte).

Vyzkoušejte si průchod objednávkou a platbou na DEMO stránkách pro platební brány ComGate, GoPay, Pays, Zásilkovnu a dalších služeb. Pokud máte zájem o cenovou nabídku a více informací, napište nám na info@wixpluginy.cz.


Jak to funguje?

  • Kontaktujte nás s žádostí o konkrétní službu.
  • Dle typu služby zašleme seznam potřebných podkladů.
  • Implementaci máme hotovou do tří prac. dnů.Zpracováno objednávek:

>36 382

Celková hodnota:

>57 557 467 Kč

Kdo jsme?

IT firma používající nejmodernější technologie, založena roku 2018. Od roku 2020 se zaměřujeme na rozšíření pro Wix. Začali jsme s platebními branami, pokračovali Zásilkovnou, účetnictvím a připravujeme další služby. Také provádíme napojení přímo na míru, většinou stačí pouze API dokumentace (např. ProRozvoz). Spolupracujeme s dalšími Wix experty z ČR pokud potřebujete web vytvořit, rozjet marketing a další. Jsme oficiální Wix partner s VIP podporou ve Wixu.

Jelikož jdeme s dobou, rozšiřujeme naše portfolio služeb také o nástroje využívající umělé inteligence. Pomalu přichází doba, kdy firmy, které AI nepoužívají nebudou konkurenceschopné. Proto jsme založili projekt DeepIT, který má za cíl přivést AI do každé firmy. Více na webu deepit.cz.